30-lecie EURES: uczciwa praca w dowolnym miejscu w Europie

Witamy na 30. rocznicy EURES

Gotowy na poszukiwanie możliwości, poszerzanie horyzontów i odkrywanie milionów możliwości w Europie? Przyjrzyj się EURES, europejskiej sieci służb zatrudnienia. W tym roku kończymy 30 lat i chcemy świętować z Tobą, dając Ci wyjątkowy prezent: jeśli szukasz pracy, możesz ją znaleźć, a jeśli jesteś pracodawcą, możesz znaleźć najlepszego pracownika!

 

Świętujemy 30-lecie EURES: uczciwa praca w dowolnym miejscu w Europie Czego możemy się spodziewać po kampanii?

Przygotowując się do ekscytujących 12-miesięcznych obchodów obejmujących 31 uczestniczących krajów, zapraszamy do przyłączenia się do nas w celu upamiętnienia trzydziestu lat służby EURES. Nasza kampania zatytułowana „30 lat EURES: sprawiedliwa praca w dowolnym miejscu w Europie” obiecuje głębokie zanurzenie się w EURES, zbadanie jego ewolucji, sukcesów i istotnej roli, jaką odgrywa w promowaniu sprawiedliwej mobilności pracowników na całym kontynencie.

Nasza podróż po kampanii będzie dotyczyć różnych kluczowych tematów, w tym usług EURES, powodów rekrutacji za pośrednictwem EURES oraz spojrzenia na EURES dziś i jutro. Zagłębimy się w korzystną pozycję EURES jako usługi cyfrowej i ludzkiej, badając innowacyjny silnik dopasowujący EURES, Europejskie Dni Pracy online oraz możliwości korzystania z różnych usług EURES.

informacja ze strony: https://europa.eu/eures30

 

eures-30-yers-plakat.jpeg


Opublikował(a):
 Janusz Szewczyk

Data publikacji:
 12-03-2024 19:35
Dokumenty do pobrania Galeria Empatia Epuap Powiatowy Urząd Pracy Itaka Niebieska Linia
Liczba wizyt ogółem: 452159, dzisiaj: 97
×

Wyszukaj w serwisie